Wysoki kontrast
Wielkość tekstu
Dostępność
  • Dostępność
    • Wysoki kontrast
    • Wielkość tekstu
    • Dostępność

Rektor SGH zaprasza do Strefy SGH na Forum Ekonomicznym 2023

Wypowiedź ekspercka

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie stara się, oprócz rzetelnej analizy, podejmować debatę publiczną na ważkie tematy. Zapraszamy do Strefy SGH, gdzie odbędzie się ok. 40 paneli związanych z tematyką Raportu i dotyczących wyzwań w poszczególnych sektorach gospodarki i finansów – mówi rektor SGH, dr hab. Piotr Wachowiak, prof. SGH.


Jestem zaszczycony, że kolejny rok z rzędu Szkoła Główna Handlowa w Warszawie jest głównym partnerem merytorycznym Forum Ekonomicznego, największego i najważniejszego wydarzenia gospodarczo-biznesowego w tej części Europy. Raport SGH i Forum Ekonomicznego 2023 został wzbogacony przez dodatek specjalny przygotowany przez analityków Europejskiego Banku Inwestycyjnego.

Uważam, że w dobie współczesnego szumu komunikacyjnego i fake newsów, a także destabilizującej sytuacji w regionie w związku z wojną w Ukrainie, rzetelna i dogłębna analiza sytuacji społeczno-gospodarczej Europy Środkowo-Wschodniej, w tym Polski, jeszcze bardziej zyskuje na znaczeniu. Badania ekspertów są w tych warunkach nie do przecenienia.

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie stara się, oprócz rzetelnej analizy, podejmować debatę publiczną na ważkie tematy. Zapraszamy do Strefy SGH, gdzie odbędzie się ok. 40 paneli związanych z tematyką Raportu i dotyczących wyzwań w poszczególnych sektorach gospodarki i finansów.

Uważam, że tegoroczny Raport będzie nie tylko inspirującą lekturą dla innych ekspertów i przedsiębiorców, ale przede wszystkim drogowskazem dla decydentów i posłuży im we właściwym kształtowaniu różnych polityk w naszym kraju.

Skip to content