Wysoki kontrast
Wielkość tekstu
Dostępność
  • Dostępność
    • Wysoki kontrast
    • Wielkość tekstu
    • Dostępność

Razem możemy więcej: współczesne ścieżki wsparcia działań fundacji

Wypowiedź ekspercka

Odkryj synergiczny świat nowoczesnych technologii i społecznej odpowiedzialności biznesu. Poznaj Fundację Potrafię Pomóc, która poprzez ambitne cele i kompleksowe rozwiązania odmienia rzeczywistość osób z niepełnosprawnościami. Dowiedz się, jak w bezkosztowy sposób Twoja Firma może wspierać nasze działania i równocześnie zadbać o swój CSR.


Fundacja Potrafię Pomóc od 15 lat działa na rzecz osób z niepełnosprawnościami i chorobami rzadkimi. Dzięki innowacyjnemu podejściu realizuje takie projekty, jak Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne Chorób Rzadkich, Ośrodek rehabilitacyjno-edukacyjny dla Wyjątkowych Dzieci, Świetlica Terapeutyczna Tacy Sami dla dorosłych osób z niepełnosprawnościami, Mieszkanie Opieki Wytchnieniowej i wiele innych.
Nasz najnowszy wizjonerski plan, to budowa Kompleksu Potrafię Pomóc, jedynego w Polsce miejsca, które w tak szerokim stopniu zapewni wsparcie osobom ze szczególnymi potrzebami.
Dołącz do naszego marzenia o lepszej rzeczywistości dla osób z niepełnosprawnościami – każdy zasługuje na równe szanse!

SYSTEM MIKRODONACJI DONATEO – CZYLI JAK WYKORZYSTAĆ NOWOCZESNE TECHNOLOGIE W SEKTORZE DOBROCZYNNOŚCI.

Współczesne technologie zmieniają oblicze wsparcia organizacji pozarządowych. Przykładem jest projekt Donateo, w którym mamy przyjemność uczestniczyć.


Kluczowym elementem jest tu system mikrodonacji. Pozwala on wspierać wybraną fundację za pomocą niewielkich sum podczas dokonywania płatności w sklepach online lub poprzez terminale płatnicze dostępne w sklepach stacjonarnych popularnych sieci, takich jak Auchan i Carrefour.


W chwili obecnej, rozwiązanie to zostało wdrożone w ponad 40 tysiącach punktów, a od drugiej połowy 2022 r. udało się przekazać ponad 6 mln zł z mikrodatków na cele dobroczynne!


Twoja firma może stać się częścią tej inspirującej inicjatywy, zyskując pozytywny wizerunek i kreując wartościowe działania. Bez dodatkowych kosztów, może w łatwy sposób zaangażować się w odpowiedzialność społeczną swojej działalności, a Fundacja zyskuje dodatkowe środki na realizację celów. Transparentność i bezpieczeństwo systemu daje pewność, że wsparcie trafia tam, gdzie jest najbardziej potrzebne.


Czy takie rozwiązania zainteresują współczesne firmy, które coraz częściej uznają CSR za ważny element budowania pozytywnego wizerunku oraz zyskiwania zaufania klientów i inwestorów? Czy interesuje Twoją Firmę?


Zapraszamy chętnych do współpracy i wdrożenia mikrodonacji na rzecz Fundacji Potrafię Pomóc w swoich sklepach do kontaktu.
www.potrafiepomoc.org.pl


Razem zmieńmy świat na lepszy!

Skip to content