Wysoki kontrast
Wielkość tekstu
Dostępność
  • Dostępność
    • Wysoki kontrast
    • Wielkość tekstu
    • Dostępność

Pierwsze Targi Wschodnie w podrzeszowskiej Jasionce

Forum Europa-Ukraina

Najważniejszym wydarzeniem towarzyszącym X Forum Europa – Ukraina są pierwsze Targi Wschodnie, w których wezmą udział około 70 firm głównie z Polski i Ukrainy (przedstawiające m.in. branże spożywczą, budowlaną, motoryzacyjną, transportową, logistyczną,  produkcyjną, farmaceutyczną, ubezpieczeniową i rekreacyjną, finansową i nieruchomości) oraz polskie i ukraińskie regiony a także instytucje. Targi będą okazją nie tylko do prezentacji oferty firm i regionów, ale także początkiem nawiązania współpracy między nimi.

„Targi Wschodnie, w których udział wezmą wystawcy z Europy i Ukrainy będą nie tylko możliwością przedstawienia flagowych produktów i regionalnych atrakcji, ale także niepowtarzalną okazją do wymiany doświadczeń. Na ponad 4000 m2 powierzchni Centrum Kongresowo-Wystawienniczego Województwa Podkarpackiego swoją ofertę zaprezentuje blisko 70 wystawców z różnych branż m.in. spożywczej, budowlanej, transportowej, farmaceutycznej czy finansowej” – uważa Przewodniczący Rady Programowej Forum Ekonomicznego Zygmunt Berdychowski.

Ida Targów nawiązuje do organizowanych w latach 1921–1939 wystaw polskiego i zagranicznego przemysłu. Przedwojenne targi promowały ekspansję gospodarczą i odgrywały doniosłą rolę w międzynarodowym ruchu handlowym.

Skip to content