Wysoki kontrast
Wielkość tekstu
Dostępność
  • Dostępność
    • Wysoki kontrast
    • Wielkość tekstu
    • Dostępność

Neodynamik – polski producent hal namiotowych

Wypowiedź ekspercka

Neodynamik wiodącym producentem hal namiotowych z 30-letnim doświadczeniem.

Swoje usługi świadczy na terenie całego świata, oferując najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Dzięki 30-letniemu doświadczeniu oraz doskonałemu zapleczu technicznemu, jesteśmy w stanie sprostać najbardziej skomplikowanym logistycznie zadaniom. Do tej pory produkowaliśmy hale na konstrukcjach aluminiowych na profilach kasetowych, konstrukcje stalowe na profilach dwuteowych. W ostatnich latach rozpoczęliśmy nowy rodzaj produkcji systemów halowych, połączyliśmy te dwie metody i produkujemy hale o konstrukcjach stalowych, ale w kasecie. Rozwiązanie to pozwoliło bardzo mocno udoskonalić produkt, udało nam się zmniejszyć wagę konstrukcji i jednocześnie uzyskać lepsze osiągnięcia w zakresie obciążeń śniegowych oraz wiatrowych. W ofercie Neodynamik znajduje się wiele typów hal, które znajdują szerokie zastosowanie w sektorach gospodarki. Proponujemy m. in. hale wykorzystywane do celów magazynowych, targowych, przemysłowych, produkcyjnych, rozrywkowych i wielu innych. Co ważne, hale naszej produkcji spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, do których należy stosować się podczas projektowania i stawiania takiej konstrukcji.


Neodynamik to nie tylko uznany wykonawca hal magazynowych, ale również firma specjalizująca się w profesjonalnym montażu oferowanych namiotów. Montowanie hal zawsze wykonywane jest fachowo i w uzgodnionym z nabywcą terminie. Jeśli hala namiotowa montowana jest na stałe, stosowany jest specjalny system żelbet w celu dodatkowego wzmocnienia konstrukcji.


Konkurencyjne ceny, terminowość, stosunkowo krótki czas realizacji, a także wysoka jakość oferowanych konstrukcji, spowodowały, że jesteśmy w czołówce krajów UE. Uważamy, że szybki montaż, doświadczenie i profesjonalnie wykonanie hal gwarantuje bezpieczeństwo, dobrą jakość oraz sukces firmy.


Skip to content