Wysoki kontrast
Wielkość tekstu
Dostępność
  • Dostępność
    • Wysoki kontrast
    • Wielkość tekstu
    • Dostępność

Economic Accelerator na MWC w Barcelonie!

Economic Accelerator Innovation Rocket

Trzy start-upy z regionu Małopolski będą uczestniczyć w czterodniowych targach MWC w Barcelonie. To już kolejny wyjazd małopolskich firm na zagraniczne targi w ramach projektu Małopolska Innovation Rocket realizowanego przez Economic Accelerator.

MWC (Mobile World Congress) to najbardziej wpływowe na świecie wydarzenie dla branży telekomunikacji. To tutaj wiodące światowe firmy dzielą się najnowszymi poglądami na temat rozwoju i przyszłości telekomunikacji. To miejsce do nawiązywania kontaktów z wpływowymi osobami z branży mobilnej i technologicznej. W MWC biorą udział globalni operatorzy telefonii komórkowej, producenci urządzeń, dostawcy technologii, sprzedawcy i właściciele. W dniach 28.02-03.03 targi odbędą się w Barcelonie.

W ramach MWC Barcelona odbędzie się wydarzenie 4YFN (4 Years From Now). To najbardziej wpływowa platforma startupów na świecie. Głównym celem jest wspieranie startupów, inwestorów i firm w łączeniu i wspólnym uruchamianiu nowych przedsięwzięć biznesowych.

W tym roku w ramach projektu Małopolska Innovation Rocket w wydarzeniu wezmą udział trzy firmy:

Udział w targach umożliwia nawiązanie międzynarodowych kontaktów, jest również okazją do zacieśnienia współpracy polskich firm z rynkiem międzynarodowym.

Skip to content