Wysoki kontrast
Wielkość tekstu
Dostępność
  • Dostępność
    • Wysoki kontrast
    • Wielkość tekstu
    • Dostępność

30 lat rozwoju i zaangażowania Nestlé w Polsce

Wypowiedź ekspercka

W Polsce Nestlé dynamicznie rozwija się już od 30 lat. Opieramy się na 150-letniej tradycji firmy na świecie i na jej szwajcarskim rodowodzie.

W Polsce posiadamy 7 zakładów produkcyjnych i zatrudniamy ponad 5 500 pracowników. Z dumą chciałbym podkreślić, że nasz rozwój jest możliwy właśnie dzięki ludziom zaangażowanym w proces tworzenia najwyższej jakości produktów, jakie oferujemy. Jakość to fundament naszej działalności. Stawiamy na najwyższe standardy produkcji i bezpieczeństwa żywności. W tym celu zbudowaliśmy system testowania surowców i gotowych produktów oraz ściśle współpracujemy z dostawcami. Dzięki temu nasze produkty zdobywają serca i zaufanie naszych konsumentów.
Razem z jakością, kluczowym elementem strategii firmy są innowacje. Wierzymy, że aby sprostać wymaganiom rynku i oczekiwaniom konsumentów, musimy stale się rozwijać. Obejmuje to pracę nad naszym portfolio, ale także realizację naszych zobowiązań wobec środowiska. Przykładamy ogromną wagę do wprowadzania rozwiązań technologicznych, które pomagają nam minimalizować zmiany klimatyczne, m.in. inwestujemy w odnawialne źródła energii, wspieramy praktyki związane z rolnictwem regeneratywnym, zainicjowaliśmy pionierski projekt ponownego wykorzystania opakowań elastycznych, wymieniliśmy naszą flotę na pojazdy niskoemisyjne.

Wszystko po to, aby przyczyniać się do zdrowszej i bardziej zrównoważonej przyszłości.   


Skip to content