Nagrody IV Forum Przemysłowego w Karpaczu

Pierwszy dzień Forum Przemysłowego w Karpaczu zwieńczyła gala, podczas której wręczone zostały nagrody dla najlepszej firmy i firmy rodzinnej.

 

 

 

Najlepszą firmą IV Forum Przemysłowego okazał się SOLGAZ. Nagrodę z rąk Cezarego Przybylskiego – marszałka województwa dolnośląskiego odebrał prezes firmy – Ireneusz Bartnikowski. Solgaz to polski producent płyt gazowych bez płomieni oraz okapów. Produkty wyróżnia inteligentne podejście do gotowania. Urządzenia między innymi same wiedzą kiedy pracować, a kiedy powinny się wyłączyć.

– Naszą przewagę konkurencyjną budujemy na innowacji i wyróżnieniu oferując produkty jakich inni producenci nie mają. Jesteśmy dla klientów, którzy wymagają więcej i nie zadowalają się standardowymi, masowo produkowanymi urządzeniami. Spełniamy oczekiwania osób, które nie godzą się na wyroby zużywające dużo prądu, a jednocześnie ekologiczne i energooszczędne płyty gazowe nie odpowiadają im ze względów estetycznych. Nasz sztandarowy produkt łączy w sobie energooszczędną technologię gazową z estetyką i łatwością w utrzymaniu w czystości płyty ceramicznej – mówi prezes Ireneusz Bartnikowski.

Firmą rodzinną IV Forum Przemysłowego w Karpaczu zostało Gospodarstwo Pasieczne „Sądecki Bartnik”. Statuetkę z rąk rektora Szkoły Głównej Handlowej – profesora Marka Rockiego odebrał Krzysztof Kasztelewicz.

Filozofię Gospodarstwa Pasiecznego „Sądecki Bartnik” odzwierciedla charakter pszczoły, której wizerunek stanowi jego logo. Pszczoła – symbol pracowitości, czystości, poświęcenia i przywiązania do rodziny doskonale obrazuje to, co dla naszej firmy jest najważniejsze. Wykorzystujemy właściwości zdrowotne miodu i produktów pszczelich, stawiając na pierwszym miejscu indywidualne potrzeby naszych klientów. Głównym celem, którym kierowaliśmy się od samego początku istnienia przedsiębiorstwa, było zapewnienie pełnej satysfakcji naszym klientom i dołączenie do najlepszych  przedsiębiorstw branży. – mówi Janusz Kasztelewicz, który z żoną Anną założył firmę w 1973 roku.

Galę uświetnił występ muzyków Filharmonii Dolnośląskiej pod batutą Szymona Makowskiego.

Statuetka wręczana laureatom podczas gali IV Forum Przemysłowego. Projekt: Dorota Banasik-Bielska