III Targi Wschodnie w styczniu w Rzeszowie

Jeśli reklamować swój projekt w Polsce południowo-wschodniej, to tylko w Rzeszowie. Jeśli pokazać go światu, to podczas III Targów Wschodnich. Idea Targów, które w dniach 24-25 stycznia 2019 roku po raz trzeci odbędą się w Rzeszowie, nawiązuje do organizowanych w latach 1921–1939 wystaw polskiego i zagranicznego przemysłu. Przedwojenne targi promowały ekspansję gospodarczą i odgrywały doniosłą rolę w międzynarodowym ruchu handlowym. 

Targi Wschodnie są najważniejszym wydarzeniem towarzyszącym XII Forum Europa – Ukraina. Firmy, które zaprezentują się uczestnikom Forum będą reprezentować branże: informatyka i nowe technologie; finanse; ubezpieczenia; budownictwo; motoryzacja i lotnictwo; FMCG; HR, a także turystyka i sport.

W ubiegłym roku w Rzeszowie pojawiło się 92 wystawców z pięciu krajów – Polski, Ukrainy, Rumunii, Mołdawii i Włoch. Firmy reprezentowały ponad 20 sektorów gospodarki.

Swoje stoiska będą również miały polskie i ukraińskie regiony oraz instytucje. Targi będą okazją nie tylko do prezentacji oferty firm i regionów, ale także do nawiązania współpracy między nimi.

– Targi Wschodnie będą nie tylko możliwością przedstawienia flagowych produktów i regionalnych atrakcji, ale także niepowtarzalną okazją do wymiany doświadczeń. Z roku na rok wystawców jest więcej. Szczególnie cenią sobie możliwość osobistego nawiązania kontaktów w kameralnym gronie. Już możemy się pochwalić kilkoma aliansami marketingowymi, bo choćby polskie drony pokazane w Rzeszowie bardzo spodobały się ukraińskiemu ministerstwu obrony narodowej, a ukraińskie okna i żarówki znajdują nabywców na naszym rynku – podkreśla Zygmunt Berdychowski, przewodniczący Rady Programowej Forum Ekonomicznego w Krynicy.

III Targi Wschodnie będą miały charakter otwarty, a wstęp do części wystawienniczej dla odwiedzających gości będzie bezpłatny. Na teren targów będzie mogła wejść każda zainteresowana osoba. Tradycyjnie wydarzenie będzie odbywało się w G2A Arena Centrum Wystawienniczo Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie – Jasionce.

Dlaczego warto wziąć udział w Targach?

  • 2 dni ekspozycji
  • 2000 m² przestrzeni wystawienniczej
  • Udział w największym wydarzeniu dedykowanym zagadnieniom Polski, Ukrainy i innych krajów europejskich
  • Okazja do nawiązania kontaktów handlowych, wymiany doświadczeń, spotkania z przedstawicielami administracji i biznesu z sektorów: informatyka i nowoczesne technologie, budownictwo, transport, FMCG, HR, uzdrowiska i spa, turystyka i sport
  • Konkurs na Najładniejsze Stoisko III Targów Wschodnich (nagroda główna: możliwość organizacji stoiska promocyjnego podczas XXIX Forum Ekonomicznego w Krynicy)
  • Relacje z konferencji w głównych mediach w Polsce i na Ukrainie
  • Przedstawienie flagowych produktów i projektów oraz umocnienie pozycji na rynku
  • Prezentacje regionalnych atrakcji z Polski i Ukrainy

Organizatorem Forum Europa – Ukraina jest Fundacja Instytut Studiów Wschodnich, a współorganizatorem – Województwo Podkarpackie.

Regulamin III Targów Wschodnich i REJESTRACJA