Rejestracja on-line

I Etap Rejestracji


Prosimy o wypełnienie niniejszego formularza.

Pola oznaczone "*" są obowiązkowe.
Po przesłaniu danych i zatwierdzeniu ich przez Organizatora, zostanie wysłany link do II etapu rejestracji na Państwa adres e-mail oraz osoby kontaktowej.

UWAGA!

Warunkiem przyjęcia zgłoszenia udziału jest podanie poprawnego adresu email. Na ten adres zostaną wysłane potwierdzenia oraz kierowana będzie korespondencja.


Małopolska

Polonijne Forum Ekonomiczne

Krynica Zdrój, 5 - 7 września 2017

Dane uczestnika
Firma/Instytucja
Osoba kontaktowa

Przesłanie wypełnionego formularza oznacza wyrażenie zgody na:
1. Przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych przez Instytut Studiów Wschodnich dla celów związanych z organizacją konferencji zgodnie z ustawą z dn. 29.08. 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wizerunkowych do celów budowania pozytywnego wizerunku Administratora Danych Osobowych w przestrzeni publicznej i w mediach (np. umieszczenie na identyfikatorze, w wydawnictwie "Lista Uczestników", na stronie www). Osoba zgłaszana ma pełne prawo do wglądu i zmiany swoich danych.
2. Otrzymywanie informacji drogą elektroniczną od Fundacji Instytut Studiów Wschodnich (zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. DZ.U. nr 144 poz. 1204 "O oświadczeniu usług drogą elektroniczną"). W każdym momencie osobie zgłaszanej przysługuje prawo do odwołania powyższej zgody.

Akceptuję regulamin i politykę prywatności serwisu.