Fundacja Instytut Studiów Wschodnich

organizator Forum Ekonomicznego poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista w Biurze Programowym- Czechy i Słowacja

Miejsce pracy:

Warszawa

Region:

Mazowieckie

Numer referencyjny:

DZ – Węgry

Opis stanowiska:
obsługa merytoryczna, prowadzenie kontaktów oraz wsparcie organizacyjno-administracyjne wizyt zagranicznych gości na konferencjach organizowanych przez Instytut Studiów Wschodnich.
utrzymywanie kontaktów i bieżąca współpraca z instytucjami zagranicznymi z regionu
udział w realizacji projektów i grantów międzynarodowych
Wymagania:
Znajomość realiów politycznych i gospodarczych Czech i Słowacji
Biegła znajomość języka czeskiego lub słowackiego
Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Zdolności organizacyjne, samodzielność i dyspozycyjność
Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikatywność, sprawność w kontaktach ze światem nauki, polityki
Odpowiedzialność i dbałość o szczegóły
Umiejętność pracy w zespole
Wykształcenie wyższe, kierunkowe (preferowane: stosunki międzynarodowe, ekonomia);
Znajomość pakietu Microsoft Office
Dodatkowym plusem będzie wcześniejsze doświadczenie w realizacji międzynarodowych projektów.
Oferujemy:
zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
ciekawą i twórczą pracę przy niepowtarzalnym projekcie o zasięgu międzynarodowym,
możliwość wykorzystania własnych pomysłów i ciekawych rozwiązań,
samodzielność w działaniu,
atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
stały kontakt z językiem
wyjazdy krajowe i zagraniczne.

Rekrutacja składa się z dwóch etapów.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i angielskim na adres: praca@isw.org.pl
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzenia tylko na wybrane oferty.