Fundacja Instytut Studiów Wschodnich

organizator Forum Ekonomicznego poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista w Dziale Programowym- Rumunia i Mołdawia

Miejsce pracy:

Warszawa

Region:

Mazowieckie

Numer referencyjny:

DZ – Rumunia i Mołdawia

Opis stanowiska:
  • obsługa merytoryczna, prowadzenie kontaktów oraz wsparcie organizacyjno-administracyjne wizyt zagranicznych gości na konferencjach organizowanych przez Instytut Studiów Wschodnich.
  • utrzymywanie kontaktów i bieżąca współpraca z instytucjami zagranicznymi z regionu
  • udział w realizacji projektów i grantów międzynarodowych
Wymagania:
  • Znajomość realiów politycznych i gospodarczych Rumunii i Mołdawii
  • Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość języka rumuńskiego
  • Samodzielność merytoryczna i organizacyjna;
  • Zdolności organizacyjne, samodzielność i dyspozycyjność
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikatywność, sprawność w kontaktach ze światem nauki, polityki
  • Odpowiedzialność i dbałość o szczegóły
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe (preferowane: stosunki międzynarodowe, ekonomia);
  • Znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Power Point)
  • Dodatkowym plusem będzie wcześniejsze doświadczenie w realizacji międzynarodowych projektów
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • ciekawą i twórczą pracę przy niepowtarzalnym projekcie o zasięgu międzynarodowym
  • możliwość wykorzystania własnych pomysłów i ciekawych rozwiązań
  • samodzielność w działaniu
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • stały kontakt z językiem
  • wyjazdy krajowe i zagraniczne

Rekrutacja składa się z dwóch etapów.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i angielskim na adres: praca@isw.org.pl

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.