Fundacja Instytut Studiów Wschodnich

organizator Forum Ekonomicznego poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik Działu Grantów i Dotacji

Miejsce pracy:

Warszawa

Region:

Mazowieckie

Numer referencyjny:

DG – Granty

Opis stanowiska:
  • poszukiwanie źródeł finansowania działań statutowych Fundacji,
  • pisanie wniosków o dotacje na działalność statutową i gospodarczą,
  • pozyskiwanie Partnerstw,
  • koordynacja dotowanych projektów
Wymagania:
  • wyższe wykształcenie
  • doświadczenia w pozyskiwaniu funduszy ze środków krajowych i zagranicznych
  • kreatywność i umiejętność samodzielnego działania
  • biegła znajomości środowiska Windows
  •  znajomość języka angielskiego
  •  odpowiedzialność, dokładność
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Ciekawą i twórczą pracę przy niepowtarzalnym projekcie o zasięgu międzynarodowym
  • Możliwość wykorzystania własnych pomysłów i ciekawych rozwiązań,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
  • Stały kontakt z językiem obcym
  • Wyjazdy krajowe i zagraniczne

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i angielskim na adres: forum@isw.org.pl

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Załącz swoje CV

Załącz swój list motywacyjny