Strona główna Dolnośląskie Innovation Rocket na VI Europejskim Kongresie Samorządów

Dolnośląskie Innovation Rocket na VI Europejskim Kongresie Samorządów

Europejski Kongres Samorządów Najnowsze informacje VI Europejski Kongres Samorządów

6-7 grudnia 2021 roku w Mikołajkach odbędzie się VI Europejski Kongres Samorządów. Zobaczcie ofertę 36 firm, które w ramach Dolnośląskie Innovation Rocket wezmą udział w wydarzeniu.

08.04.2019 Krakow , Centrum Kongresowe ICE . Europejski Kongres Samorzadow . Fot. Adrianna Bochenek / Agencja Gazeta

36 zwycięskich firm projektu Dolnośląskie Innovation Rocket weźmie udział w VI Europejskim Kongresie Samorządów w Mikołajkach, 6-7 grudnia 2021 r.

DIR jest jednym z projektów programu Economic Accelerator, celem którego jest promocja małych i średnich przedsiębiorstw z województwa dolnośląskiego. Firmy biorące udział w projekcie reprezentują cztery inteligentne specjalizacje regionu:

IT, innowacje, software,
Przemysł 4.0, automatyka, robotyka,
Turystyka, traveltech,
Przemysł spożywczy (winiarski).

Podczas VI Europejskiego Kongresu Samorządów zorganizowana będzie specjalna strefa projektu Dolnośląskie Innovation Rocket. Przedstawiciele firm będą mieli wiele okazji do networkingu oraz pozyskania nowych inwestorów podczas wydarzeń, np.:

śniadanie z inwestorami,
networking w strefie Dolnośląskie Innovation Rocket,
udział w panelach dyskusyjnych,
prezentacje firm.

Za przeprowadzenie konkursu odpowiedzialna jest Fundacja Instytut Studiów Wschodnich, znana przede wszystkim jako organizator corocznego Forum Ekonomicznego w Karpaczu, jednego z najważniejszych spotkań elit politycznych i biznesowych w Europie.

Zapraszamy do wizyty w strefie DIR podczas VI Europejskiego Kongresu Samorządów i rozmowy z przedstawicielami zwycięskich firm projektu!