Barbara Dolniak o Forum Przemysłowym: Ważne, że ludzie chcą się pochwalić swoimi osiągnięciami i słuchać doświadczeń innych

„Tego typu forum to okazja do wymiany własnych doświadczeń, pomysłów, poglądów. Ważne, że ludzie chcą się pochwalić swoimi osiągnięciami i słuchać doświadczeń innych” – powiedziała podczas III Forum Przemysłowego w Karpaczu wicemarszałek Sejmu Barbara Dolniak.  Pani wicemarszałek wzięła udział w Uroczystej Gali Wręczenia Nagród „Inwestorzy i Inwestycje 2017”.

„Po raz kolejny nasze miasto jest gospodarzem tego typu forum. Jestem przekonany, że to wydarzenie się będzie odbywało u nas cyklicznie” – powiedział Radosław Jęcek, burmistrz Karpacza – miasta gospodarza konferencji. Dodał, że frekwencja jest większa, niż wcześniej. Na pierwszym forum było około pół tysiąca osób, teraz jest około 650. „To co jest szczególnie ważne na tego typu spotkaniach, to rozmowy kuluarowe, spotkania, wymiana wizytówek, nabywanie kontaktów” – dodał.

„Nasz region po prostu zasługuje na takie forum” – przyznał Cezary Przybylski marszałek województwa dolnośląskiego – partnera Forum Przemysłowego. „Jeżeli popatrzymy na osiągnięcia Dolnego Śląska pod kątem rozwoju przemysłu, tworzenia miejsc pracy, wzrostu wydajności, to widać, że jesteśmy liderem nie tylko w Polsce ale i w Europie” – dodał.

Źródło: www.nj24.pl