9-11 grudnia – termin VI Europejskiego Kongresu Samorządów

KOMUNIKAT ORGANIZATORA

VI Europejski Kongresu Samorządów w Karpaczu

TERMIN 9-11 grudnia 2020 roku.

Szanowni Państwo,

w związku z pandemią koronawirusa oraz zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Premiera RP i Państwowego Zakładu Higieny uprzejmie informujemy, że konferencja odbędzie się w terminie 9-11 grudnia 2020 roku w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Bezpieczeństwo naszych gości, jest bowiem, w przypadku każdego organizowanego przez nas wydarzenia, sprawą kluczową.

Zachęcamy Państwa do kontynuowania współpracy. Z naszej strony nie ustajemy w wysiłkach, aby jak najlepiej przygotować dla Państwa program konferencji. Chcielibyśmy, aby czas spędzony w Karpaczu był dla Was szansą na pełne uczestnictwo w eksperckich debatach i panelach. To z pewnością przełoży się na nowe doświadczenia, owocujące sprawniejszym i bardziej efektywnym zarządzaniem samorządami dla dobra lokalnych społeczności.

Bardzo dziękujemy naszym speakerom, uczestnikom i partnerom. Za lata współpracy, za inspirację oraz za obecność na naszych konferencjach. Ufamy, że pomimo trudnego roku, spotkamy się z Państwem w grudniu. Życzymy zdrowia, Organizatorzy VI Europejskiego Kongresu Samorządów

 

Z wyrazami szacunku i życzeniami zdrowia

Organizatorzy VI Europejskiego Kongresu Samorządów