Zapraszamy startupy do Karpacza! „Zdobądź szczyt!”

W dniach 8-10 grudnia 2017 r. w Karpaczu odbędzie się III Forum Przemysłowe, na które zapraszamy startupy, młodych przedsiębiorców i innowatorów oferujących swoje produkty i usługi zarówno dla firm, jak i pojedynczych klientów.

Podczas konferencji startupy będą miały możliwość:

  • pitchingu przed liczną grupą gości i ekspertów
  • wygrania udziału w Startup Session podczas XXVIII Forum Ekonomicznego w Krynicy w 2018 r.
  • pokazania swojego produktu lub usługi na własnym stoisku
  • poznania prezesów zarządów największych firm polskich i zagranicznych, polityków, innowatorów i ekspertów
  • zaprezentowania swoich osiągnięć i rozwiązań potencjalnym partnerom biznesowym
  • ugruntowania istniejących już relacji, jak również zdobycia ciekawych doświadczeń i wiedzy podczas odbywających się paneli i wydarzeń towarzyszących.

W ubiegłorocznym Forum Przemysłowym w Karpaczu uczestniczyły startupy, które działają w różnych modelach biznesowych i przedstawiają bogatą ofertę usług i produktów. Gościem konferencji był m.in. startup Footsteps, który tworzy aplikację mobilną i platformę turystyczną:

„Udział w Forum Przemysłowym to przede wszystkim okazja do nawiązania nowych kontaktów z przedstawicielami największego biznesu w Polsce.  Co ciekawe, firmy te są bardzo otwarte na innowacje i szukają na rynku kompetencji startupów, dzięki którym mogłyby takie rozwiązania wdrożyć, gdyż stosowanie własnych zasobów jest najczęściej w tym przypadku bardzo drogie i czasochłonne. W zeszłym roku podczas Forum udało nam się dostać do kilku nowych, dużych klientów, co jest naprawdę wielką wartością dla naszej firmy – mówi Piotr Sędzik, CEO Footsteps, który w tym roku również pojawi się na Forum w Krapaczu.

Podczas Forum Przemysłowego w ramach pitchingów startupowych odbędzie się konkurs, w ramach którego będzie można wygrać udział w elitarnej ścieżce Startup Session podczas XXVIII Forum Ekonomicznego w Krynicy w 2018 roku – największej konferencji międzynarodowej w naszej części Europy.  Podczas tegorocznego Forum w Krynicy odbyła się pierwsza edycja tego wyjątkowego wydarzenia, które w zamierzeniu ma być unikalnym miejscem spotkań wielkiego biznesu ze startupami w Europie Środkowo-Wschodniej.

Udział w ścieżce Startup Session podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy dał nam wyjątkową możliwość prezentacji naszego projektu przed wybitną Komisją Ekspercką i zebrania niezwykle cennych uwag od osób o ogromnym doświadczeniu w biznesie i zarządzaniu. Wiedza, doświadczenie, nowe kontakty, ale też podbudowanie pewności siebie i wiary w to, że jesteśmy świetnym, zgranym zespołem tworzącym innowacyjny polski produkt – z tym wszystkim wróciliśmy do Krakowa z Krynicy! – tak podsumował ścieżkę Startup Session Dominik Stasiak z Sinterit.

Dla przedstawicieli startupów przygotowaliśmy specjalną ofertę promocyjną: udział w konferencji kosztuje 50 zł za pierwszą osobę z firmy, a każda kolejna jest zwolniona z opłaty konferencyjnej.

W celu otrzymania promocyjnego linku do rejestracji dla startupów oraz bardziej szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Aleksandrą Baką, Startup Session Manager – a.baka@isw.org.pl.