III FORUM PRZEMYSŁOWE

Karpacz, 8-10 grudnia 2017 roku


18.10.2017 – Biuro Prasowe

Biuro Prasowe Forum Ekonomicznego zaprasza dziennikarzy oraz przedstawicieli mediów do udziału w III Forum Przemysłowym w Karpaczu, które w tym roku odbędzie się w dniach 8-10 grudnia pod hasłem „Kierunki odbudowy i rozwoju przemysłu w Europie”.

Już po raz trzeci Forum przyciągnie najważniejszych przedstawicieli polskiego i europejskiego przemysłu. Podczas Forum odbędzie się kilkadziesiąt wydarzeń: debat, sesji plenarnych, prezentacji raportów i bloków tematycznych. Forum Przemysłowe w Karpaczu będzie okazją do szerokiej dyskusji o kluczowych problemach przemysłu europejskiego, takich jak: reindustrializacja, gospodarka cyfrowa, rewolucja elektryczna w motoryzacji, polityka klimatyczna, bezpieczeństwo energetyczne, nowoczesne i tradycyjne gałęzie przemysłu, ale także przemysłu czasu wolnego, w tym turystyki, kultury i rozrywki.

W Forum Przemysłowym w Karpaczu weźmie udział blisko 700 gości reprezentujących duży i średni biznes, zarówno z Polski jak i z zagranicy, przedstawiciele administracji publicznej, środowisk eksperckich oraz mediów. Tradycyjnie obrady Forum odbędą się w Centrum Konferencyjnym Hotelu Gołębiewski (ul. Karkonoska 14, 58-540 Karpacz).

Elektroniczne wnioski o akredytację można składać poprzez stronę www.forum-ekonomiczne.pl. Akredytacja drogą elektroniczną odbywa się w dwóch etapach – w pierwszym należy wypełnić wniosek, który trafi do Biura Prasowego Forum. Po sprawdzeniu wniosku i jego zatwierdzeniu, zostaje wysłany do Państwa e-mail z kodem dostępu do II etapu akredytacji. Po zakończeniu II etapu dziennikarze otrzymują e-mail z potwierdzeniem. Akredytacje przyznawane drogą elektroniczną są bezpłatne.

Akredytacja nie obejmuje zakwaterowania i wyżywienia. Jeśli chcą Państwo skorzystać z pomocy organizatora w rezerwacji zakwaterowania z wyżywieniem, należy to zaznaczyć w formularzu akredytacyjnym. Zwracamy także Państwa uwagę na konieczność zapoznania się oraz akceptację Regulaminu rejestracji uczestników.

Zachęcamy też do śledzenia profili Forum Ekonomicznego w mediach społecznościowych (Facebook oraz Twitter), gdzie na bieżąco będą publikowane aktualności związane z III Forum Przemysłowym w Karpaczu.

Organizatorem Forum Przemysłowego jest Fundacja Instytut Studiów Wschodnich – organizator Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju. Miastem Gospodarzem jest Karpacz, a Partnerem – Województwo Dolnośląskie.

AKREDYTACJA