Warunki współpracy

Forum Ekonomiczne  od 1991 roku  stało się ważnym miejscem  spotkań  przedstawicieli elit politycznych, gospodarczych, społecznych, naukowych,  kulturalnych oraz mediów. O jego sukcesie świadczy fakt, że z roku na rok bierze w nim udział coraz więcej osób i instytucji. Tegoroczna edycja liczyła ponad 2500 gości – reprezentantów niemal 60 krajów z Europy, Ameryki Północnej i Azji. Wśród nich byli prezydenci, premierzy, ministrowie, przedstawiciele parlamentów, instytucji Unii Europejskiej, prezesi banków, giełd i agend rządowych oraz biznesmeni i szefowie mediów. Rokrocznie obrady  relacjonują największe polskie i światowe media. W ubiegłym roku o Forum pisało ponad 500 dziennikarzy z ponad 200 redakcji.  

 

Dlaczego warto być Partnerem Forum Ekonomicznego

- podniesienie rangi Państwa Firmy,

- dotarcie do osób decyzyjnych z Państwa ofertą,

- wzmacnianie relacji z kluczowymi Partnerami, konkurencją,

- informacje z pierwszej ręki o zmianach na rynku,

- wpływ na rozwój dyskusji w najważniejszych z perspektywy Państwa biznesu kwestiach.

 

Państwa reklama będzie widoczna dzięki zastosowaniu różnych kanałów komunikacji:

- banery i roll-upy w miejscach odbywania się konferencji,

- wydawnictwa dystrybuowane wśród uczestników konferencji,

- strona www poświęcona Forum Ekonomicznemu,

- mailing przed konferencją,

- newslettery,

- reklamy

- prezentacje multimedialne,

- komunikaty prasowe,

- konferencje prasowe.

Nasze propozycje oferują Państwu najbardziej efektywne metody dotarcia z Państwa przekazem do gości Forum Ekonomiczne, a także wpływania na dyskusje o najważniejszych dla Państwa kwestiach.

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt mailowy pod adresem: forum@isw.org.pl lub pod numerem telefonu:  +48 22 583 11 00.

Nasz zespół przyjaznych i profesjonalnych konsultantów jest do dyspozycji, aby zapewnić  Państwu maksymalne korzyści wynikające z udziału w organizowanych przez nas konferencjach.

Możemy zaproponować Państwu konkurencyjny, dostosowany do Państwa potrzeb pakiet partnerski oraz dużą elastyczność w odpowiadaniu na indywidualne wymagania. Jesteśmy otwarci na pomysły i wizje odnośnie Państwa obecności w organizowanych przez nas wydarzeniach.

Fundacja Instytut Studiów Wschodnich
ul. Solec 85, 00-382 Warszawa
Polska
tel.: + 48 22 583 11 00
fax: + 48 22 583 11 50
e-mail: forum@isw.org.pl
www.forum-ekonomiczne.pl