Webinarium „e-Zdrowie – czy wchodzimy na ostatnią prostą wdrożenia?”

Już dzisiaj o godz. 12:30 zapraszamy na webinarium pt. „E-zdrowie – czy wchodzimy na ostatnią prostą wdrożenia?” organizowane przez Pracodawców RP. Forum Ochrony Zdrowia objęło wydarzenie swoim patronatem.

 

W dyskusji udział wezmą:

  • Janusz Cieszyński – Podsekretarz Stanu, Ministerstwo Zdrowia
  • Marcin Grabowski– Dyrektor Departamentu Informatyki, Narodowy Fundusz Zdrowia
  • Andrzej Osuch– Ekspert Pracodawców RP w zakresie telemedycyny

Moderator: Anna Rulkiewicz – Wiceprezydent Pracodawców RP, Prezes Grupy LUX MED, Prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej


Podczas webinarium poruszone zostaną następujące kwestie:

  • Wdrożenie e-Zdrowia – jaki wysiłek technologiczny, organizacyjny, komunikacyjny i inwestycyjny czeka w najbliższych miesiącach pacjentów, personel medyczny, podmioty lecznicze, instytucje centralne?
  • Cyfryzacja czasu pandemii – które e-rozwiązania się sprawdziły, a które zawiodły, które zaskoczyły pozytywnie, a które rozczarowały? Jaka skala wydatków musiała zostać przekierowana na obsługę epidemii? Jakie wdrożenia wprowadzono pilnie, jakie wciąż czekają na dalsze etapy?
  • Jak pandemia koronawirusa wpłynie na program e-Zdrowia w Polsce? – czy wdrożenia z obu obszarów to synergia czy konkurencja o zasoby?
  • Jak się zorganizować, aby skutecznie wykorzystać potencjał cyfryzacji? – czy mamy przewidziane wszystkie role i odpowiedzialności konieczne przy wdrożeniach e-rozwiązań? Jak zbudować skuteczną komunikację w trakcie wdrożeń? Jak zadbać o bezpieczeństwo pacjentów i ich danych? Jak zapewnić efektywne współdziałanie wszystkich podmiotów – sektora publicznego i prywatnego?

 

Webinarium odbędzie się na platformie ClickMeeting, udział wymaga rejestracji. Formularz rejestracyjny jest dostępny tutaj. Zapis webinarium będzie dostępny na kanale Pracodawców RP w serwisie YouTube.

Partnerem medialnym jest portal „cowzdrowiu.pl”