Twój udział w świecie innowacji – Młodzi liderzy na Forum Inwestycyjnym w Tarnowie

10. Forum Inwestycyjne – Tarnów, 24-25 kwietnia 2017

Teatr im. Ludwika Solskiego, ul. Mickiewicza 4, Tarnów

24 kwietnia 9.00-20.00

25 kwietnia 9.00-14.00

Czy wiesz jak pozyskać fundusze na realizację swojego pomysłu? Co w praktyce oznacza bezpieczne e-państwo? Jakie są trendy w telemedycynie przyszłości? Przekonaj się czy można nauczyć się innowacyjności. 

Zarejestruj się, napisz dlaczego chciałbyś wziąć udział w Forum i bądź z nami w Tarnowie w roli Gościa Forum Inwestycyjnego.

Forum to spotkanie inwestorów, startupów, przedsiębiorców, młodych liderów w doświadczonym środowisku biznesu. Podczas konferencji spotkasz wybitnych specjalistów, dostaniesz szansę na nawiązanie nowych relacji, wykorzystaj możliwość głosu w dyskusji o edukacji.

Przyjedź, wykorzystaj czas i okazję:

 • 2 dni debat: panele dyskusyjne, prezentacje, warsztaty, wykłady,
 • Gala wręczenia nagród: STARTUP AWARD, ROBOT SHOW,
 • Startup Zone: Get Inspired – historie sukcesu, Startup Story – prezentacje startupów, Speed Dates – spotkania z inwestorami, Networking.
 • Udział w dyskusji rektorów poświęconej edukacji ze specjalnym udziałem prof. Grzegorza Kołodki. Dyskusja będzie miała formę panelu z udziałem publiczności oraz będzie się skupiała na tym, jak uczyć innowacyjności i kreatywnego myślenia.

Wśród tematów Forum znajdą się m.in:

Ścieżka: Fintech – technologie finansowe

 • Crowdinvesting – sposób na realizację Twojego pomysłu: Czy „inwestor za 500 zł” to nowe źródło kapitału prywatnego? Jakie korzyści daje crowdinvesting inwestorom i firmom? Jak przedstawić projekt inwestorom, by skutecznie pozyskać środki?
 • Jak zbudować bezpieczne e-państwo: Jak stworzyć system chroniący wszystkich interesariuszy bez inwigilacji? Prawne aspekty cyberkontroli i cyberochrony.

Ścieżka: Medycyna – technologie w służbie zdrowia

 • Aplikacje dla zdrowia: mHealth – zdrowie w kieszeni. Aplikacje medyczne jako zabawa i ratunek dla życia. Monitoring stanu zdrowia w odzieży i chmurze: Big Data i internet rzeczy w sektorze medycznym. Czy w przyszłości to nie pacjent będzie szukał lekarza, ale lekarz pacjenta?
 • Telemedycyna – pomiędzy efektywnością a bezpieczeństwem pacjentów: Jak połączyć  efektywność telemedycyny z komfortem pacjentów? Jakie światowe rozwiązania  mogą okazać się użyteczne w Polsce?

Ścieżka: Zarządzanie – technologie w przedsiębiorstwach

 • Czy roboty i sztuczna inteligencja odbiorą nam pracę: Czy efektywne, tanie i posłuszne urządzenia zachwieją równowagą polskiego rynku pracy? W jaki sposób prognozy przewidujące, że o miejsca pracy będziemy  rywalizować z robotami znajdują odzwierciedlenie w światowych strategiach rozwoju? Czy powinniśmy opodatkować roboty?
 • Rynek gier video – innowacyjny sektor gospodarki. Jak skutecznie wykorzystać potencjał tkwiący w młodych, wykształconych i utalentowanych Polakach?
 • Innowacyjność w biznesie – czy można jej się nauczyć: Jak pobudzać postawę twórczą, proaktywną i nastawioną na tworzenie konkurencyjnych rozwiązań? Jaka w tym rola biznesu, jaka wychowania i systemu edukacji?

Ścieżka: Energetyka – pomiędzy efektywnością, środowiskiem a bezpieczeństwem

 • Nowe metody zdobywania energii: Smart-home i smart-industry – nowe metody zdobywania energii. Inteligentne aplikacje energooszczędne. Polskie smart – technologie.
 • Elektromobilność w Polsce – przyszłość jest elektryczna: Jak zachęcić kierowców do przesiadania się do elektrycznych aut, a przedsiębiorców do inwestycji w stacje ładujące?

Zgłoszenia pod adresem <<FORMULARZ>>.

Termin zgłoszeń – do 18 kwietnia 2017 r.

Organizator nie zapewnia transportu na miejsce konferencji.

Kontakt: Anna Hałka, a.halka(at)isw.org.pl