TikTok: jak z wykorzystaniem pozytywnych doświadczeń odbiorców skutecznie realizować cele biznesowe

TikTok jest wiodącą platformą rozrywkową, a naszą misją jest inspirowanie kreatywności i dawanie radości. Jesteśmy jedyną aplikacją, o której użytkownicy mówią, że  “podnosi na duchu”, a 75% z nich odwiedza nas w poszukiwaniu rozrywki. Platforma TikTok w Europie ma już ponad już sto milionów aktywnych użytkowników, a globalnie została pobrana ponad 3 mld. razy, co uczyniło ją najpopularniejszą aplikacja mobilną świata.

Firmy i marki dzięki platformie TikTok mają unikalną szanse na dotarcie do odbiorców
w pozytywnym środowisku, w którym użytkownicy nastawieni są na poznawanie nowych treści, trendów, ale także marek i produktów. 46% naszych użytkowników twierdz, że używa TikToka po to aby odkryć coś nowego.

TikTok to jednak przede wszystkim niezwykle skuteczna platforma mediowa. Dzięki angażującemu formatowi wideo in-feed, doświadczenia na pełnym ekranie z zawsze włączonym dźwiękiem, maksymalnie absorbuje uwagę odbiorcy pozwalając efektywnie zrealizować cele mediowe, marketingowe i biznesowe. TikTok po raz drugi z rzędu stanął
na czele badania ad equity study przygotowanego przez firmę Kantar, badającego topowe media i platformy.

Siłą naszej platformy jest jej unikalny algorytm, którego głównym zadaniem jest wspieranie użytkowników w odkrywaniu. Z perspektywy twórców, pozwala dotrzeć do niezliczonej liczby odbiorców bez posiadania tysięcy obserwujących, za pomocą kreatywnie przygotowanych treści.

Z perspektywy osób oglądających, pozwala z kolei odkrywać niezliczone pokłady jakościowych i angażujących treści, rozpoznając ich zainteresowania i na tej podstawie serwując filmy w doskonale spersonalizowany sposób. Nie ma jednego doświadczenia TikTok, każdy użytkownik naszej platformy ma swój własny kanał „dla Ciebie”.

Naszym absolutnym priorytetem jest dbanie o bezpieczeństwo naszych użytkowników oraz
o ich pozytywne doświadczenie. Wierzymy że tylko w ten sposób zrealizujemy naszą misję jako platformy rozrywkowej sprawiającej radość i inspirującej do kreatywności.