Start-upy. Chwalić i co dalej? Jak skutecznie wdrażać innowacyjne pomysły małych przedsiębiorców na skalę krajową?

Podczas tegorocznego IV Forum Przemysłowego w Karpaczu poruszone zostanie całe spektrum tematów związanych z najnowszymi trendami, które zaobserwować można na światowych rynkach. Bardzo popularnym choć już nie najmłodszym trendem są start-up, które w Polsce zagościły już kilka lat temu i dzięki którym gospodarka naszego kraju wzbogaciła się o dziesiątki innowacyjnych firmy ze wszystkich możliwych sektorów gospodarki.

Wysoka wartość start-upów w odniesieniu do wdrażania innowacyjnych pomysłów jest niezaprzeczalna. Małe firmy są pełne pomysłów, które w pozytywny sposób mogą poprawić jakość życia na poziome narodowym – na przykład poprawiając system deklaracji podatkowych, płatności internetowych albo usprawniając systemy informacyjne służby zdrowia. Jak identyfikować a następnie wspierać małe firmy, aby ich rozwiązania były skutecznie wdrażane na poziomie państwowym? W jaki sposób rząd może efektywnie czerpać wiedzę od start-upów?

Odpowiedzi na te ale i na wiele innych pytań związanych ze start-upami oraz ich rozwojem znajdą Państwo już w dniach 12-14 grudnia podczas Forum Przemysłowego w Karpaczu. Serdecznie zapraszamy!