Ruszyła rejestracja na IV Forum Przemysłowe w Karpaczu (12-14 grudnia)

Forum Przemysłowe po roku przerwy wraca do Karpacza. W dniach 12-14 grudnia przedstawiciele: przemysłu, parlamentarzyści, eksperci, ekonomiści, naukowcy i dziennikarze spotkają się aby dyskutować o najważniejszych wyzwaniach jakie stoją przed Polską i światową gospodarką w najbliższych czasie. Dwa dni przeznaczone będą na program merytoryczny a trzeci na rekreację. Rejestracja na wydarzenie jest już otwarta.

Podczas Forum odbędzie się kilkadziesiąt wydarzeń: debat, sesji plenarnych, rozmów, prezentacji i bloków tematycznych. Forum będzie okazją do szerokiej debaty o kluczowych problemach przemysłu europejskiego, takich jak: reindustrializacja, gospodarka cyfrowa, rewolucja elektryczna w motoryzacji, polityka klimatyczna, bezpieczeństwo energetyczne, nowoczesne i tradycyjne gałęzie przemysłu, ale również wszystkiego, co dotyczy szeroko pojętego „przemysłu czasu wolnego”, a więc m.in. turystyki, kultury i rozrywki.

W jaki sposób wprowadzać w życie ambitne plany europejskiej polityki klimatycznej i energetycznej? W jaki sposób wzmocnić konkurencyjność europejskiego przemysłu? Jak wspierać rodzimy kapitał i rodzinne firmy? Jakimi rozwiązaniami wspierać wdrażanie innowacji w przemyśle? Te pytania z pewnością padną w tym roku w Karpaczu.

Odpowiedzi poszukiwać będzie ponad 700 gości Forum, a wśród nich przedstawiciele największych koncernów przemysłowych, parlamentarzyści, eksperci i ekonomiści z krajów Europy Środkowej i Wschodniej.

Link do rejestracji na III Forum Przemysłowe (w języku polskim)