Rusza akredytacja dziennikarzy na XXVIII Forum Ekonomiczne w Krynicy

Od 4 czerwca przedstawiciele mediów mogą zgłaszać chęć udziału XXVIII Forum Ekonomicznym w Krynicy (4-6 września 2018 r.)

Forum Ekonomiczne w Krynicy to największe i najbardziej znane spotkania przedstawicieli świata polityki i biznesu w Europie Środkowo–Wschodniej. Jego misją jest tworzenie korzystnego klimatu dla rozwoju współpracy politycznej i gospodarczej w regionie.

W celu dokonania rejestracji należy wypełnić on-line formularz dostępny na stronie forum: http://www.forum-ekonomiczne.pl/rejestracja/

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego, na podany w nim adres e-mail zostanie wygenerowana automatyczna odpowiedź potwierdzająca zakończenie 1. etapu i zapowiedź rozpoczęcia 2. etapu rejestracji. Na ten sam adres e-mail zostanie też wysyłany link dostępu do 2. etapu. Wszystkie wysłane formularze mają także opcję zamawiania noclegów. Im szybciej zostanie zgłoszona chęć zarezerwowania noclegu, tym większa szansa na otrzymanie go w hotelach najbliższej położonych od miejsca wydarzenia.

Możliwość zgłaszania udziału przedstawicieli mediów w wydarzeniu zostanie zamknięta 24 sierpnia 2018 r. Fundacja Instytut Studiów Wschodnich, organizator Forum Ekonomicznego w Krynicy zastrzega sobie możliwość ograniczenia liczby akredytacji dla przedstawicieli jednej redakcji. W uzasadnionych przypadkach akredytacja może nie zostać przyznana.