Rozpoczęła się akredytacja dziennikarzy na XXVII Forum Ekonomiczne w Krynicy


30.05.2017 – Biuro Prasowe

Biuro Prasowe Forum Ekonomicznego zaprasza dziennikarzy oraz przedstawicieli mediów do udziału w XXVII Forum Ekonomicznym w Krynicy-Zdroju, które w tym roku odbędzie się w dniach 5-7 września pod hasłem „Projekt Europa – jaki przepis na następne dekady?”. Co roku na Forum Ekonomiczne – największą konferencję w Europie Środkowo-Wschodniej – przyjeżdża ponad 3 tys. gości. Swoje poglądy dotyczące aktualnej sytuacji politycznej, gospodarczej i społecznej na świecie wymienią szefowie rządów i parlamentów, ministrowie i parlamentarzyści z krajów naszego regionu, prezesi największych spółek, eksperci, przedstawiciele świata nauki, kultury oraz mediów z ponad 60 krajów.

Elektroniczne wnioski o akredytację można składać poprzez stronę www.forum-ekonomiczne.pl. Akredytacje przyznawane drogą elektroniczną są bezpłatne. Koszt akredytacji dziennikarskiej przyznawanej w Biurze Rejestracyjnym w Krynicy w dniach 5-7 września 2017 r. wynosi 300 zł netto, płatne gotówką przy odbiorze identyfikatora.

Akredytacja drogą elektroniczną odbywa się w dwóch etapach – w pierwszym należy wypełnić wniosek, który trafi do Biura Prasowego Forum. Po sprawdzeniu wniosku i jego zatwierdzeniu przez pracownika Biura Prasowego Forum, zostaje wysłany do Państwa e-mail z kodem dostępu do II etapu akredytacji. Po zakończeniu II etapu dziennikarze otrzymują e-mail z potwierdzeniem akredytacji.

Akredytacja nie obejmuje zakwaterowania i wyżywienia. Jeśli chcą Państwo skorzystać z pomocy organizatora w rezerwacji zakwaterowania z wyżywieniem, należy to zaznaczyć w formularzu akredytacyjnym.

Zwracamy także Państwa uwagę na konieczność zapoznania się oraz akceptację Regulaminu przyznawania akredytacji dziennikarskich.

Ponadto zachęcamy do śledzenia profili Forum Ekonomicznego w mediach społecznościowych (Facebook https://www.facebook.com/ForumEkonomiczne oraz Twitter https://twitter.com/Economic_Forum_), gdzie na bieżąco będą publikowane aktualności związane z XXVII Forum Ekonomicznym w Krynicy.

Organizatorem Forum Ekonomicznego w Krynicy jest Fundacja Instytut Studiów Wschodnich. Głównym Partnerem jest Małopolska, a Miastem Gospodarzem – Krynica-Zdrój.

Szczegółowe informacje dot. Forum Ekonomicznego znajdziecie Państwo na stronie www.forum-ekonomiczne.pl.

Więcej informacji udziela Biuro Prasowe: biuro.prasowe@isw.org.pl