Fundacja Instytut Studiów Wschodnich

organizator Forum Ekonomicznego poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Węgier w Biurze Programowym

Miejsce pracy:

Warszawa

Region:

Mazowieckie

Numer referencyjny:

DZ – Węgry

Opis stanowiska:

obsługa merytoryczna, prowadzenie kontaktów oraz wsparcie organizacyjno-administracyjne wizyt zagranicznych gości na konferencjach organizowanych przez Instytut Studiów Wschodnich;

utrzymywanie kontaktów i bieżąca współpraca z instytucjami zagranicznymi z regionu;

udział w realizacji projektów i grantów międzynarodowych.

Wymagania:

Znajomość realiów politycznych i gospodarczych Węgier;

Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

Biegła znajomość języka węgierskiego;

Zdolności organizacyjne, samodzielność i dyspozycyjność;

Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikatywność, sprawność w kontaktach ze światem nauki, polityki;

Odpowiedzialność i dbałość o szczegóły;

Umiejętność pracy w zespole;

Wykształcenie wyższe, kierunkowe (preferowane: stosunki międzynarodowe, ekonomia);

Znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Power Point);

Dodatkowym plusem będzie wcześniejsze doświadczenie w realizacji międzynarodowych projektów.

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

Ciekawą i twórczą pracę przy niepowtarzalnym projekcie o zasięgu międzynarodowym,

Możliwość wykorzystania własnych pomysłów i ciekawych rozwiązań,

Samodzielność w działaniu,

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,

Stały kontakt z językiem,

Wyjazdy krajowe i zagraniczne

Rekrutacja składa się z dwóch etapów.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i angielskim na adres: praca@isw.org.pl
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzenia tylko na wybrane oferty.