Kariera

Pracownik Działu Zagranicznego – Węgry

Fundacja Instytut Studiów Wschodnich

organizator Forum Ekonomicznego

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: DZ – ES

Opis stanowiska:

Organizacja i prowadzenie kontaktów z przedstawicielami Węgier w celu przygotowania i realizacji konferencji.

Wymagania:

  • Znajomość realiów politycznych i gospodarczych Węgier
  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe (preferowane: stosunki międzynarodowe, ekonomia);
  • Perfekcyjna znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość języka węgierskiego
  • Wysoka samodzielność merytoryczna i organizacyjna;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Znajomość pakietu Microsoft Office.
  • Dodatkowym plusem będzie wcześniejsze doświadczenie w realizacji międzynarodowych projektów.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym, międzynarodowym zespole;
  • Stały kontakt z językiem;
  • Wyjazdy krajowe i zagraniczne.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres k.redlowska(at)isw.org.pl

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzenia tylko na wybrane oferty.