Na Forum Ekonomicznym po raz drugi poznamy laureatów nagrody „Ukryci Czempioni”

Po raz drugi w historii Forum Ekonomicznego, jednego z najważniejszych wydarzeń gospodarczych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, poznamy laureata Nagrody Specjalnej zadedykowanej tzw. ukrytym czempionom, czyli firmom z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, które odnoszą sukcesy na rynkach zagranicznych, pozostając nieznane szerszej publiczności z uwagi na specyfikę swojej działalności (specjalistyczne produkty i usługi).

„Ukryci czempioni” to firmy średniej wielkości, często rodzinne, które powstały dzięki polskiemu kapitałowi i polskiej przedsiębiorczości. Tworzą miejsca pracy w kraju, przyczyniając się do rozwoju swoich „małych ojczyzn”. Jednocześnie myślą ponad granicami, a ekspansję zagraniczną rozpoczynają na wczesnym etapie rozwoju działalności i świetnie radzą sobie w różnych częściach świata.

W ubiegłym roku została laureatem Nagrody Specjalnej XXVI Forum Ekonomicznego w Krynicy została gdańska firma SESCOM SA, specjalizująca się w świadczeniu usług z obszaru IT & Facility.

W tym roku Partner Nagrody – HSBC Bank Polska S.A., wspólnie z Forum Ekonomicznym ogłaszają plebiscyt, do udziału w którą mogą zgłosić się firmy, wypełniając formularz aplikacyjny.

Wypełnione formularze prosimy o przesłanie na adres: plebiscyt@isw.org.pl

REGULAMIN

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY W PDF   •  PL   •  ENG