Fundacja Instytut Studiów Wschodnich

organizator Forum Ekonomicznego poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik Działu Zagranicznego – Skandynawia

Miejsce pracy:

Warszawa

Region:

Mazowieckie

Numer referencyjny:

DZ – Skandynawia

Opis stanowiska:

Organizacja i prowadzenie kontaktów ze Skandynawią w celu przygotowania i realizacji konferencji.

Wymagania:
  • Znajomość realiów politycznych i gospodarczych współczesnych państw skandynawskich
  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe (preferowane: stosunki międzynarodowe, ekonomia)
  • Perfekcyjna znajomość języka angielskiego - znajomość języka skandynawskiego będzie dodatkowym atutem
  • Wysoka samodzielność merytoryczna i organizacyjna
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość pakietu Microsoft OfficeDodatkowym plusem będzie wcześniejsze doświadczenie w realizacji międzynarodowych projektów.
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznym, międzynarodowym zespole
  • Stały kontakt z językiem
  • Wyjazdy krajowe i zagraniczne

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego używając poniższego formularza.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzenia tylko na wybrane oferty.

Załącz swoje CV

Załącz swój list motywacyjny