Fundacja Instytut Studiów Wschodnich

organizator Forum Ekonomicznego poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik Działu Zagranicznego – Rosja

Region:

Mazowieckie

Miejsce pracy:

Warszawa

Numer referencyjny:

DZ – Rosja

OPIS STANOWISKA:
  • Organizacja i prowadzenie kontaktów z Rosją w celu przygotowania i realizacji konferencji.
WYMAGANIA:
  • Znajomość realiów politycznych i gospodarczych współczesnej Rosji;
  • Perfekcyjna znajomość języka rosyjskiego;
  • Wysoka samodzielność merytoryczna i organizacyjna;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe (preferowane: stosunki międzynarodowe, ekonomia);
  • Znajomość pakietu Microsoft Office.
Dodatkowym plusem będzie wcześniejsze doświadczenie w realizacji międzynarodowych projektów.
OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • ciekawą i twórczą pracę przy niepowtarzalnym projekcie o zasięgu międzynarodowym,
  • możliwość wykorzystania własnych pomysłów i ciekawych rozwiązań,
  • samodzielność w działaniu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
  • stały kontakt z językiem
  • wyjazdy krajowe i zagraniczne.

Rekrutacja składa się z dwóch etapów.Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: praca@isw.org.pl  Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzenia tylko na wybrane oferty.