Fundacja Instytut Studiów Wschodnich

organizator Forum Ekonomicznego poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik Biura Prasowego Forum Ekonomicznego

Miejsce pracy:

Warszawa

Region:

Mazowieckie

Numer referencyjny:

BP 2021

OPIS STANOWISKA:
  • Kreowanie i prowadzenie współpracy z mediami z Polski i zagranicy,
  • Prowadzenie mediów społecznościowych Fundacji
  • Kreowanie wizerunku konferencji i wydarzeń statutowych w mediach,
  • Przygotowanie i organizacja debat w Polsce i za granicą
  • Pisanie postów, komunikatów i opisów imprez organizowanych przez Instytut
WYMAGANIA:
  • Doświadczenie zawodowe w mediach, wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego dobra znajomość świata mediów społecznościowych
  • Umiejętność samodzielnego pisania i przygotowywania informacji i oficjalnych dokumentów
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Dokładność i dobra organizacja pracy własnej
  • Co najmniej podstawowe informacje o ekonomii i gospodarce
OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Ciekawą i twórczą pracę przy niepowtarzalnym projekcie o zasięgu międzynarodowym
  • Możliwość wykorzystania własnych pomysłów i ciekawych rozwiązań
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • Wyjazdy krajowe i zagraniczne

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i angielskim na adres: forum@isw.org.pl

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzenia tylko na wybrane oferty.

Załącz swoje CV

Załącz swój list motywacyjny