Fundacja Instytut Studiów Wschodnich

organizator Forum Ekonomicznego poszukuje kandydatów na stanowisko:

Asystent/Asystentka Przewodniczącego Rady Programowej

Miejsce pracy:

Warszawa

Region:

Mazowieckie

Numer referencyjny:

BPRP - Asystent/Asystentka

Opis stanowiska:
  • obsługa biura Przewodniczącego, w tym: organizacja i planowanie spotkań, redagowanie pism, prowadzenie kalendarza i kontrola terminów
  • koordynowanie pracy Sekretariatu
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i informacji (korespondencja wewnętrzna i zewnętrzna)
  • ścisła współpraca z Dyrektorami i Kierownikami Działów
  • przygotowanie raportów, analiz oraz prezentacji
  • wykonywanie samodzielnych projektów
  • obsługa interesantów
  • gromadzenie i przechowywanie informacji
Wymagania:
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku asystenckim dedykowanym prezesowi zarządu lub członkom zarządu w dużej organizacji,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel, Outlook)
  • Prawa jazdy kat. B
  • Bardzo dobrej organizacji pracy (zarządzanie czasem, ustalanie priorytetów)
  • Otwartości, samodzielności i proaktywności w działaniu
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Zaangażowania, odpowiedzialności, terminowości, samodzielności
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • ciekawą i twórczą pracę przy niepowtarzalnym projekcie o zasięgu międzynarodowym,
  • możliwość wykorzystania własnych pomysłów i ciekawych rozwiązań,
  • samodzielność w działaniu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
  • stały kontakt z językiem
  • wyjazdy krajowe i zagraniczne

Rekrutacja składa się z dwóch etapów.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: praca@isw.org.pl do dnia 16-05-2019

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzenia tylko na wybrane oferty.