Jak start-upy kształtują rynek usług dla samorządów – zapraszamy na debatę


23.08.2017 – Biuro Prasowe

Rola start-upów w budowaniu innowacyjnych usług dla samorządów – to tytuł debaty Instytutu Studiów Wschodnich i „Rzeczpospolitej”. Debata poprzedzi XI Forum Regionów, czyli integralną część XXVII Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju (5-7 września).

Dzięki start-upom coraz efektywniejsze staje się wdrażania innowacyjnych rozwiązań w sektorze produkcji i usług. Ale jaką rolę spełniają one w zarządzaniu procesami rozwoju lokalnego? Czy kreują propozycje innowacyjnych usług dla samorządów? Czy swoją ofertą wzbudzają zainteresowanie gmin, powiatów i urzędów marszałkowskich? W poniedziałek 28 sierpnia o godz. 12 porozmawiają o tym w Warszawie samorządowcy odpowiedzialni za wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w regionie, liderzy w dziedzinie budowy nowoczesnych form usług w sferze zarządzania rozwojem lokalnym, prezesi start-upów oraz eksperci.

Prelegenci:

  • Roman Ciepiela, prezydent Tarnowa
  • Julia Patorska, senior manager, Deloitte
  • Piotr Sędzik, CEO, Footsteps
  • Marta Szczeblewska, Client Success Manager, SEEDiA
  • Wojciech Szymborski, Aquares – Miejski Rozproszony System Retencyjno-Energetyczny
  • Piotr Bochenek, członek zarządu SkyCash

Prowadzenie debaty:

Marcin Piasecki, redaktor dziennika „Rzeczpospolita”

 

Udział w debacie jest bezpłatny. Każda osoba, która zarejestruje się na nią do piątku 25 sierpnia może wziąć udział jako słuchacz. Wystarczy wysłać e-mail ze zgłoszeniem na adres: debata@isw.org.pl.

Projekt współfinansowany przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej